-

maria-ciszewska : Umocnieni łaską Bożą, pracujmy nad sobą w wielkiej cierpliwości.

Dwa spotkania

Wczoraj byłam świadkiem odlotowej chucpy na Placu Zamkowym w Warszawie. Pod Kolumną Zygmunta miał miejsce mityng:

Widzimy tutaj flagi: białoruską, tęczową z napisem HOMOKOMANDO, ukraińską i razem. Polskie były tylko w otaczającym tłumie, nie za wiele. Napis na planszy głosi: „Uwięzionym przedszkolakom przestrzelili nogi, żeby nie uciekały (+ to samo po ukraińsku) za TVN24”. Zastanawialiśmy się, kto te nogi przestrzelił; Sławek rzucił – Pewnie hetero. Wznoszono różne hasła, m.in. „Bóg jest mordercą” (Panie Boże przebacz!). Brakowało tylko krwawej całopalnej ofiary z wielbłąda. Król Zygmunt III był bardzo cierpliwy, dostojnie trwał na swoim miejscu.

Wcześniej rozmawiałam ze starszym panem, który dopiero co przyjechał z Donbasu. Zatrzymał się u rodziny, która mieszka w Warszawie. Wyjechał cztery dni wcześniej. Opowiadał, że miasta są zrównane z ziemią. Zadawałam mu różne pytania o sprawy znane z programów informacyjnych, chciałam czegoś się dowiedzieć od naocznego świadka; coś tam niezbornie odpowiadał. Dopiero po jego wyjściu koledzy mi uświadomili, że ten człowiek wciąż jest w szoku po tym, co przeżył.

Nie będę wymyślała żadnej pointy.

PS Bardzo przepraszam, ale nie umiem zmniejszyć rozmiaru obrazka.

tagi: satanizm  razem  wojna na ukrainie  homopropaganda

maria-ciszewska
10 kwietnia 2022 09:08

Komentarze:

ainolatak @maria-ciszewska
10 kwietnia 2022 09:18

To jest przykład tego, jak poprawnością polityczną sami związujemy sobie ręce z tyłu. Jeśli nie było odpowiedniej reakcji służb, choćby na łącznenie flag homokomanda, czy obraźliwego dot. Boga, teraz będzie wystarczyła flaga ukraińska i powoływanie się na zbrodnie, żeby usankcjonować jeszcze większą podłość. Własnie przechodzimy fazę testów.

maria-ciszewska @ainolatak 10 kwietnia 2022 09:18
10 kwietnia 2022 09:19

Było oczywiście kilka radiowozów, jak zwykle przy różnych manifestacjach.

ainolatak @maria-ciszewska 10 kwietnia 2022 09:19
10 kwietnia 2022 09:24

Tak jak w Berlinie, pilnujących, by nikt się na prowokatorów nie rzucił? :)

ainolatak @maria-ciszewska
10 kwietnia 2022 09:26

Wystarczy jasne ogłoszenie, ze łączenie swoich ideologii z tragedią będzie karane. A co by było jakby zamiast flagi homokomando było antyszczepkomando i minister zdrowia jest mordercą?

maria-ciszewska @ainolatak 10 kwietnia 2022 09:26
10 kwietnia 2022 09:28

Myślę, że na prawicy nie ma aż takich idiotów.

Matka-Scypiona @maria-ciszewska
10 kwietnia 2022 09:32

Ruchy lgbt sponsorowane przez kacapow, partia razem potomkowie dzierzynskiego, wyznawcy ludobójstwa na nienarodzonych, a wszyscy przejmują się ukraińskimi dziećmi...

ainolatak @maria-ciszewska 10 kwietnia 2022 09:28
10 kwietnia 2022 09:47

Chodziło mi o potencjalne reakcje i oburzenie jakie by się rozpętało. Tak czy inaczej te sprawy powinny być rozumiane przez służby. Tylko w stanie wyjątkowym, jaki jest również teraz można prostować pewne sprawy...Chcecie manifestować przeciwko ruskim strzelajacym do dzieci proszę bardzo, ale jak wyciągniecie inne flagi czy obraźliwe hasła ladujecie na dołku, bo używacie ukraińskich przestrzelonych nóżek do haniebnych manipulacji. Prostakie metody na manipulatorów, nieskuteczne w warunkach pokoju i demokracji, w takich warunkach dobrze się sprawdzają. Niech się znajdą adwokaci, co chcą zadzierać teraz z ukraińska tragedią..

Matka-Scypiona @ainolatak 10 kwietnia 2022 09:47
10 kwietnia 2022 09:55

To moralne bagno będzie się promować na wszystkim. Dopóki im samym dup nie zacznie urywać, nie są zdolni do zrozumienia niczyjej tragedii. To emocjonalna degrengolada.

ainolatak @Matka-Scypiona 10 kwietnia 2022 09:55
10 kwietnia 2022 10:19

To jasne, ale teraz można pogrozić palcem, o to chodzi, żeby nie gadać, a robicz małe kroki. Ruszyć. Więc jeśli nie zobaczymy jednak reakcji policji przy kolejnej takiej akcji oznacza to tylko gadanie, kolana i zwiazane z tyłu ręce.

BeaM @maria-ciszewska
10 kwietnia 2022 13:24

Czytałam, że Homokomando wymyśliło sobie tę nazwę „dla żartu". Mnie komando kojarzy się wyłącznie z obozami koncentracyjnymi, więc jeśli żadna siła stojąca na straży pamięci ofiar prawdziwych obozów nie protestuje, to znaczy, że jest na to zgoda, a nawet polecenie, by sytuację środowisk LGTB definiowaćw kategoriach obozowego ucisku. Z beszczelnym uśmiechem na twarzach sobie te opaski nakładają. I jakakolwiek krytyka takich posunięć z automaty wpycha człowieka w homofoba. No skąd my znamy te metody...

ThePazzo @maria-ciszewska
12 kwietnia 2022 09:17

Czy lgbt to moskiewski pomysly i pieniadze?

Fundacja Sorosa to chyba nie pieniadze Putina?

To Usa ma rozowa rewolucje nie Moskwa.

To Ue ma rozowa rewolucje nie Moskwa.

Jesli te rozowe rewolucje to Moskwa - tzn ze Usa i Ue to przy Putinie leszcze.

Mam w to uwierzyc ze Putin przeprowadza rewolucje na zachodzie i nikomu to nie przeszkadza oraz nikt nie moze sie przeciwstawic ?

Za to wszyscy goraco wskoczyli do pedzacego pociagu jak zachod dlugi i szeroki?

Ile razy nas Usa dyscyplinowaly za wrogosc wobes lgbt ? to samo Ue .

Jesli Lgbt to projekt wylacznie Moskwy tzn ze ta Moskwa jest silniejsza niz wszyscy mowia.

Przynajmniej tak wynika z logiki.

maria-ciszewska @ThePazzo 12 kwietnia 2022 09:17
12 kwietnia 2022 16:28

A czy różowa rewolucja w USA i w UE zagraża Moskwie, czy raczej jej służy? Nikt nie twierdzi, że szatani z Zachodu nie są tu czynni, wiemy jednak, jak Europa jest przeżarta moskiewską agenturą.

ThePazzo @maria-ciszewska 12 kwietnia 2022 16:28
13 kwietnia 2022 10:23

Służy Moskwie bezapelacyjnie - stad moj wniosek, ze ta Moskwa ma wiecej do powiedzenia na świecie niż nam sie wydawało.

A przecież wielu z nią kolaboruje - niosąc kaganek rewolucji lgbt także.