-

maria-ciszewska : Umocnieni łaską Bożą, pracujmy nad sobą w wielkiej cierpliwości.

Wojna paździerzowa

Mili Państwo, nowy byt nam się objawił.

Antypolska osłona - tak nczas ochrzcił budki z płyty paździerzowej, w których władze Lwowa uwięziły posągi lwów przy bramie Cmentarza Orląt Lwowskich. I nastawiały - te władze - tajniaków, którzy łapią każdego, kto choćby muśnie te płyty. A chętnych do muskania, a później zwiedzania lwowskich kazamatów, nie brakuje. Ukraińcy zrobili pułapkę na Polaków! - grzmi gazeta. Co i rusz na Cmentarzu pojawiają się jacyś dzielni chłopcy, wyciągają race, albo jakieś narzędzia, po czym w asyście dzielnych policjantów maszerują do aresztu. A nasze gazety - za PAP - dzielnie się oburzają.

Zasłonięte Lwy przy Pomniku Chwały/fot. PAP/Darek Delmanowicz

Czy nasze dzielne gazety wiedzą, co robią? Zamiast dystrybucji treści mamy dystrybucję głupoty.

tagi: prowokacja  ukraińcy  lwów  głupota  cmentarz orląt  lwy  dystrybucja treści

maria-ciszewska
11 grudnia 2018 09:52

Komentarze:

gabriel-maciejewski @maria-ciszewska
11 grudnia 2018 10:02

Uporczywy idiotyzm

Maryla-Sztajer @maria-ciszewska
11 grudnia 2018 10:46

Dzielni chłopcy chyba szukają guza po prostu  , a jest jakaś reakcja państwa polskiego  ?

.

maria-ciszewska @Maryla-Sztajer 11 grudnia 2018 10:46
11 grudnia 2018 12:11

Chłopcy w tym wieku tak mają, zawsze się uda wypuścić paru postrzeleńców. Mnie zdumiewa propaganda głupoty w wykonaniu konserwatywnych liberałów.

Maryla-Sztajer @maria-ciszewska 11 grudnia 2018 12:11
11 grudnia 2018 12:15

Mnie nie zdumiewa bo nue mam złudzeń co do rzeczywistości .

Dzieciaków żal

.

Draniu @maria-ciszewska
11 grudnia 2018 12:47

To jest symbol jak działa PiS, to jest problem o ktorym Coryllus rozmawiał z JO. Indolencja totalna tzw dołów , w tym wypadku polityka miedzynardodowa w stosunku do Ukrainy. No cóż, wiekszosc działaczy pisowskich uważa ze  projekt 500+  dowiezie ich do kolejnych wyborów i kolejny raz odniosą sukces. Brak liderów na danych obszarach jest widoczy.

maria-ciszewska @Maryla-Sztajer 11 grudnia 2018 12:15
11 grudnia 2018 13:08

Nie miejmy też złudzeń w kwestii państwa polskiego. Gdyby ono istniało na prawdę, nie byłoby żadnych paździerzowych pretekstów.

Szczodrocha33 @maria-ciszewska
11 grudnia 2018 16:02

Co moga robic dzieci w piaskownicy?

Przyjmowac zabawki od innych albo robic samemu jakies wlasne.

Wystarczy zerknac na salon24. Tam jest dla kazdego cos milego. Wiadomosc o Justynie Steczkowskiej, ze zalozyla koszulke z napisem konstytucja, rozwazania o oleju palmowym i o jego wplywie na orangutany, do tego informacja ze PiS pozywa Wojciecha Czuchnowskiego. I jeszcze wiadomosc o zapaleniu przez prezydenta Dude swiecy chanukowej.

Brakuje jeszcze jakiejs wypowiedzi Wojciecha Cejrowskiego ale pewnie to sie pojawi jutro albo pojutrze.